Hledáte vratné plastové kelímky pro festival, sport či jinou akci? Máme řešení!

+420-777-916-012

Skladování vratných kelímků

Uskladnění vratných kelímků CupSystem

Pořádáte koncerty nebo pravidelné trhy a nemáte prostor pro uskladnění kelímků na příští rok? Nezoufejte! Pro všechny naše zákazníky nabízíme možnost uskladnění zakoupených vratných kelímků v našem logistickém centru. Ušetřete náklady spojené se zajištěním vlastních skladovacích prostor.

Chystáte akci a potřebujete své kelímky dovézt? Není problém! Kdykoliv v průběhu skladování můžete objednat závoz kelímků na Vámi zvolenou adresu. V ceně skladování nabízíme zapůjčení přepravních boxů zdarma.

Kolik stojí uskladnění vratných kelímků?

Zajímá vás, na kolik by vás vyšlo skladování vratných kelímků CupSystem v našich logistických centrech? Zašlete nám nezávaznou poptávku a my vám ukladnění obratem naceníme!

Společnost CupSystem vyrábí pro Českou a Slovenskou republiku vratné zálohovatelné kelímky již od roku 2012. Vedle výroby a pronájmu opakovatelně použitelných obalů na nápoje nabízíme i jejich potisk včetně návrhu unikátního designu. Naše vratné kelímky z akcí nekončí v koši - účastníci akcí si je odnáší domů jako suvenýr z koncertu, vánočních trhů nebo jiné společenské akce.

Kontakt

CupSystem, s.r.o.
Wilsonova 222
392 01 Soběslav

+ 420 777 916 012

Facebook | Instagram