Hledáte vratné plastové kelímky pro festival, sport či jinou akci? Máme řešení!

+420-777-916-012

Služby

CupSystem - to je nejen výroba a prodej originálních plastových kelímků na míru! Nabízíme i další doplňkové služby, díky kterému pro vás bude organizace cateringu na koncertech a jiných akcích mnohem jednodušší...

Prodej nápojových kelímků

Prodej nápojových kelímků

Organizujete ve vašem městě pouť, vánoční trhy nebo pořádáte koncert či festival a řešíte, z čeho budou vaši návštěvníci pít?

Máme pro vás řešení - ekologické vratné nápojové kelímky ze zdravotně nezávadného plastu! Vratné kelímky CupSystem šetří přírodu i vaši peněženku! Lze je totiž mýt a opakované používat. Pořádáte tento typ akce každý rok nebo chcete pro návštěvníky koncertu atraktivní suvenýr? Nechte si vyrobit kelímky s potiskem na míru!

Potřebujete rychle kelímky jen na jednorázovou akci a stačí vám kelímky bez potisku? Není problém! Kelímky bez potisku máme skladem a expedujeme je ihned nebo si můžete vypůjčit kelímky s univerzálním potiskem CupSystem.

Více info >>
Pronájem plastových kelímků

Pronájem plastových kelímků

Pořádáte kulturní akce a nechcete stále dokola používat jednorázové obaly? Organizujete jednorázovou akci, na kterou nemá smysl dělat designové kelímky na míru? Chcete ušetřit? Máme pro Vás řešení!

Pronajměte si ekologické vratné kelímky CupSystem! Okolí již nebude plné košů s jednorázovými papírovými nebo plastovými kelímky, čímž si ušetříte starosti s likvidací odpadů.

Poradíme s počtem potřebným k zajištění akce, dopravíme na sjednané místo a po skončení vše odvezeme. Mytí použitých zálohovaných kelímků nechte na nás !

Více info >>
Mytí vratných kelímků

Mytí vratných kelímků

Mytí zálohovaných kelímků provádíme na průmyslových průběžných myčkách v servisním centru v Soběslavi a Praze.

Čistota a hygienická nezávadnost je u nás vždy na prvním místě.

K mytí vratných kelímků CupSystem používáme kvalitní čistící prostředky renomované společnosti ECOLAB a pravidelně investujeme do nových mycích technologií. Mycí služby našeho centra nabízíme i pro kelímky jiných výrobců.

Více info >>
Potisk plastových kelímků

Potisk plastových kelímků

Chcete vytvořit originální nápojové kelímky pro váš koncert, sportovní událost nebo jinou společenskou akci?

Vytvoříme pro vás unikátní design na zakázku a postikneme jím vaše kelímky.

Nabízíme 3 varianty profesionálního potisku zálohovaných kelímků - digitální potisk, IML - fototisk, rotační sítotisk.

Rychlý a levný potisk vratných kelímků.

Více info >>
Doprava zálohovaných kelímků

Doprava zálohovaných kelímků

Řešíte, jak dopravit vratné kelímky od nás až k vám na akci? Pronajali jste si plastové kelímky a nechce se vám řešit jeji svoz na mytí k nám do Soběslavi nebo Prahy? Využijte našich dopravních služeb v rámci celé České i Slovenské republiky. Realizujeme závoz čistých kelímků přímo do místa konání vaší akce a jejich zpětný svoz k mytí a uskladnění.

Více info >>
Skladování vratných kelímků

Skladování vratných kelímků

Pořádáte koncerty nebo pravidelné trhy a nemáte prostor pro uskladnění kelímků na příští rok? Nezoufejte! Pro všechny naše zákazníky nabízíme možnost uskladnění zakoupených vratných kelímků v našem logistickém centru. Ušetřete náklady spojené se zajištěním vlastních skladovacích prostor.

Chystáte akci a potřebujete své kelímky dovézt? Není problém! Kdykoliv v průběhu skladování můžete objednat závoz kelímků na Vámi zvolenou adresu. V ceně skladování nabízíme zapůjčení přepravních boxů zdarma.

Více info >>

Akce s kelímky CupSystem


Naše kelímky na vratné zálohy jste mohli potkat na těchto akcích:


Koncert Robbieho Williamse v Praze

Vratné kelímky na míru potištěné pro koncert Robbieho Williamse byly super suvenýrem z jeho koncertu.

zálohované kelímky na koncert Robbieho Williamse

Festival Rock for People

Fesťáky Rock for People se bez zálohovaných kelímků na pivo a nealko nápoje neobejdou už několik let.

vratné kelímky na festival Rock for People

Majáles

Studenti na studentském Majálesu paří s našimi kelímky pravidelně už roky. Pivo, kofola nebo čistá voda? Není problém!

plastové kelímky na Majáles

Společnost CupSystem vyrábí pro Českou a Slovenskou republiku vratné zálohovatelné kelímky již od roku 2012. Vedle výroby a pronájmu opakovatelně použitelných obalů na nápoje nabízíme i jejich potisk včetně návrhu unikátního designu. Naše vratné kelímky z akcí nekončí v koši - účastníci akcí si je odnáší domů jako suvenýr z koncertu, vánočních trhů nebo jiné společenské akce.

Kontakt

CupSystem, s.r.o.
Wilsonova 222
392 01 Soběslav

+ 420 777 916 012

Facebook | Instagram