Hledáte vratné plastové kelímky pro festival, sport či jinou akci? Máme řešení!

+420-777-916-012

Vratné kelímky CupSystem v médiích

Vratné kelímky CupSystem pro koncert Karla Gotta

"Letošní turné Karla Gotta se připojilo jako první k ekologickému systému zajištění konzumace nápojů s využitím systému vratných kelímků naší společnosti CupSystem. Nyní zde můžete radostně vychutnávat své oblíbené nápoje v ruce s logem turné a logem nového CD Karla Gotta - Dotek lásky. Ekologický efekt spustíte již při objednání Vašeho nápoje, kdy si kelímek oproti vratné záloze odnášíte a po použití zase vracíte zpět."

vratne kelimky karel gott1

Vratné kelímky CupSystem v pořadu VÍKEND

K vidění jsme byli například na TV Nova v pořadu Víkend celý díl je k vidění ZDE

"K té zelené linii festivalu (Rock for People) samozřejmě patří i to, že máme omyvatelné kelímky, takže neprodukujeme tuny odpadu ve formě plastových kelímků, ale všechny kelímky jsou vlastně na zálohu. Návštěvníci koupí pivo včetně zálohy, a tu dostanou zpátky, když vrátí kelímek. A ty putují do speciálních myček, kde jsou umyté přes noc a ráno se zase vrací čisté, vysušené, jako nové."

 

Společnost CupSystem vyrábí pro Českou a Slovenskou republiku vratné zálohovatelné kelímky již od roku 2012. Vedle výroby a pronájmu opakovatelně použitelných obalů na nápoje nabízíme i jejich potisk včetně návrhu unikátního designu. Naše vratné kelímky z akcí nekončí v koši - účastníci akcí si je odnáší domů jako suvenýr z koncertu, vánočních trhů nebo jiné společenské akce.

Kontakt

CupSystem, s.r.o.
Wilsonova 222
392 01 Soběslav

+ 420 777 916 012

Facebook | Instagram