Hledáte vratné plastové kelímky pro festival, sport či jinou akci? Máme řešení!

+420-777-916-012

O nás

logisticke centrum cupsystem sobesiceNaše společnost CupSystem, s.r.o. byla založena dne 12. 12. 2012. Souběžně se zápisem do Obchodního rejstříku Městským soudem v Praze se transformuje sklad na Logistické a mycí centrum v Dívčicích u Mydlovar. Z důvodů obrovské expanze v roce 2015 se firma stěhuje do postupně rekonstruovaných objektů v Soběslavi, poblíž dálnice s možností urychlených přesunů po ČR, Slovensku a v neposlední řadě SRN, Rakouska či Maďarska.

Prvopočátek obchodní, výrobní a servisní strategie značí obrovské boom v České republice ve vztahu k ekologii, rozvoji potravinářské činnosti na velkých kulturních, společenských a sportovních akcích pořádaných českými či nadnárodními subjekty – promotéry.

Ekologie dostává ránu za ránou zejména v oblasti odpadů na velkých festivalech v rámci České a Slovenské republiky. Našim přispěním se díky výrobní strategii snižují odpady na všech kulturních a sportovních akcích až o 80%, což představuje úsporu pro životní prostředí v tunách na pořádanou akci. Společnost CupSystem dokázala nahradit jednorázové potravinové obaly tzv. jednorázové kelímky zálohovatelným obalem, především s logem pořadatele, fotem aktéra vystupujícího na koncertu, hokejistu, klubu či atleta, medvídka, poživatiny, alko či nealko...

Vratný zálohovatelný kelímek se stal symbolem, reklamou v rukou zadavatele, ale nejvíce zdrojem úspor v dopadu na životní prostředí.

Společnost CupSystem vyrábí pro Českou a Slovenskou republiku vratné zálohovatelné kelímky z polypropylenu, zpracováváme grafiku, cejchování, motivy, fotografie,loga. Spolupracujeme se státy sdružených kolem německé společnosti Cupconcept, vypomáháme při zabezpečování koncertů vratným systémem na Slovensku, Maďarsku, SRN, Rakouska či Švýcarska.

Vratné kelímky z akcí nekončí v odpadu, účastníci akcí si je odnáší jako vzpomínku do svých domovů. Použité kelímky z akcí končí na skladě společnosti CupSystem po důkladné očistě – mytí ekologickou cestou a následným uskladněním v potravinářských obalech s plombovací technologií.

Společnost CupSystem v tomto segmentu (Polypropylen) patří co do výroby v kusech a v oblasti mytí a skladování vratných ekologických kelímků za rok 2013 jako jedna z největších v Evropě.

Kromě PP produktů s logem (IML, fototisk či sítotisk) dodáváme na trh plastové polykarbonátové produkty - pro kavárny, restaurace, aquaparky či wellnes centra.

Firma disponuje přes 1000 m2 skladem, 6 užitkových automobilů zn. MB Sprinter a Attego, Iveco či VW Transporter. Zaměstnáváme 5 zaměstnanců a cca 50 brigádniků z řad studentů a zájemců v důchodovém věku.

Společnost CupSystem vyrábí pro Českou a Slovenskou republiku vratné zálohovatelné kelímky již od roku 2012. Vedle výroby a pronájmu opakovatelně použitelných obalů na nápoje nabízíme i jejich potisk včetně návrhu unikátního designu. Naše vratné kelímky z akcí nekončí v koši - účastníci akcí si je odnáší domů jako suvenýr z koncertu, vánočních trhů nebo jiné společenské akce.

Kontakt

CupSystem, s.r.o.
Wilsonova 222
392 01 Soběslav

+ 420 777 916 012

Facebook | Instagram