Kompletní servis

ProdejOslovila Vás naše nabídka nápojových kelímků ? Zašlete nezávaznou poptávku, nebo zavolejte a specifikujte Váše přání našemu obchodnímu oddělení.Termín dodání kelímků bez potisku, realizujeme obratem. Kelímky s vlastním potiskem nabízíme v provedení sítotisk nebo IML fototisk.

PronájemPořádáte kulturní akci a nechcete stále dokola používat jednorázové obaly ? Máme pro Vás řešešení v podobě pronájmu ekologických vratných kelímků. Účastníkům zajistíte vyšší úroveň, při konzumaci takto podávaných nápojů. Okolí již nebude plné košů s jednorázovými obaly a tím jednodušší bude i celková náročnost na likvidaci odpadů. Poradíme s počtem potřebným k zajištění akce, dopravíme na sjednané místo a po skončení vše odvezeme.
Mytí nechte na nás !

Mytí vratných kelímkůMytí kelímků provádíme na průmyslových průběžných myčkách v servisním centru Soběslav a Praha. Čistota a hygienická nezávadnost, je u nás vždy na prvním místě. K čištění používáme kvalitní prostředky renomované společnosti ECOLAB a pravidelně investujeme do nových mycích technologií. Mycí služby našeho centra, nabízíme i pro kelímky jiných výrobců.

Potisk


Doprava


Využijte našich dopravních služeb v rámci české i slovenské republiky. Realizujeme závoz čistých kelímků, přímo do místa konání vaší akce a jejich zpětný svoz.

Skladování


Pro všechny naše zákazníky, nabízíme skladování zakoupených kelímků v našem logistickém centru. Ušetřte náklady spojené se zajištěním vlastních skladovacích prostor. V průběhu skladování můžete objednat závoz kelímků na Vámi zvolenou adresu. V ceně skladování nabízíme zapůjčení přepravních boxů zdarma