Festival Rockový Slunovrat po loňském vydařeném ročníku nezahálí a rozjíždí to ve větším ve všech ohledech. Jaké novinky a hudební hosty nadcházející edice přinese?
Řevnický festival plánuje již tradičně první červnový víkend přivítat příznivce přírody a dobré hudby. Těšit se můžete na oblíbené festivalové taháky jako Mig 21, Portless, Skyline, Fast Food Orchestra, Skywalker, I Love You Honey Bunny a mnoho dalších. Organizátoři si ale pozvali i zvučná jména ze zahraničí.

Do lesa blízko Prahy se vrátí bosenská Dubioza Kolektiv, důležitým headlinerem je i australský street performer a beatboxer Dub FX. Dalším zajímavým hostem bude rakouská Russkaja, známá díky svému mixu polky, ska, punku a zvuků tradiční ruské hudby. Keltské punkové rytmy dovezou Paddy and the Rats, se kterými by si rozuměli i potvrzení tuzemští Pipes and Pints.

I letošní výdělek z festivalu půjde na pomoc lidem, kteří trpí cystickou fibrózou. Celý prostor bude rozšířen o další romantická zákoutí mezi stromy, magické mýtinky a jiné krásy, které řevnický les nabízí. Návštěvníci si budou moci klasicky užívat i nepřeberného množství gastro stánků, kde si na něčem pochutná každý, ať už masožrout nebo vegan.

Vstupenky na Rockový Slunovrat, který se chystá na 1. a 2. června do Lesního divadla v Řevnicích, jsou k dostání v předprodeji za 490 Kč v on-line v sítích Buyticket a GoOut, na stránkách festivalu, nebo osobně na prodejních místech, v Coffee Cube u OD Kotva, v klubu Rock Café, na čerpací stanici Plyn Bouda v Dobřichovicích a v knihkupectví LeAmos v Řevnicích.